NB3N200SDR2G
Shenzhen Jinsheng Weiye Electronics Co., Ltd
Contact Now
NB3N200SDR2G
Category : Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing Clock Buffers, Drivers
Ratio - Input:Output : 1:1
Type : Buffer/Driver
Product Status : Active
Mounting Type : Surface Mount
Package : Tape & Reel (TR)
Differential - Input:Output : Yes/Yes
Series : -
Input : LVCMOS, LVDS
Supplier Device Package : 8-SOIC
Mfr : onsemi
Frequency - Max : 200 MHz
Voltage - Supply : 3V ~ 3.6V
Package / Case : 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Output : LVCMOS, LVDS
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C
Number of Circuits : 1
Base Product Number : NB3N200
Description : IC CLK BUFFER 1:1 200MHZ 8SOIC
Stock : In Stock
Shipping Method : LCL, AIR, FCL, Express
Payment Terms : L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Contact Now
Clock Buffer/Driver IC 1:1 200 MHz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)