83905AKLF
Shenzhen Jinsheng Weiye Electronics Co., Ltd
Contact Now
83905AKLF
Category : Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing Clock Buffers, Drivers
Ratio - Input:Output : 1:6
Type : Fanout Buffer (Distribution)
Product Status : Obsolete
Mounting Type : Surface Mount
Package : Tray
Differential - Input:Output : No/No
Series : -
Input : Crystal
Supplier Device Package : 20-VFQFPN (4x4)
Mfr : Renesas Electronics America Inc
Frequency - Max : 100 MHz
Voltage - Supply : 1.6V ~ 3.465V
Package / Case : 20-VFQFN Exposed Pad
Output : LVCMOS, LVTTL
Operating Temperature : 0°C ~ 70°C
Number of Circuits : 1
Base Product Number : 83905A
Description : IC CLK BUF 1:6 100MHZ 20VFQFPN
Stock : In Stock
Shipping Method : LCL, AIR, FCL, Express
Payment Terms : L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Contact Now
Clock Fanout Buffer (Distribution) IC 1:6 100 MHz 20-VFQFN Exposed Pad