854110AKILFT
Shenzhen Jinsheng Weiye Electronics Co., Ltd
Contact Now
854110AKILFT
Category : Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing Clock Buffers, Drivers
Ratio - Input:Output : 2:10
Type : Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer
Product Status : Active
Mounting Type : Surface Mount
Package : Tape & Reel (TR)
Differential - Input:Output : Yes/Yes
Series : -
Input : LVDS, LVPECL
Supplier Device Package : 32-VFQFPN (5x5)
Mfr : Renesas Electronics America Inc
Frequency - Max : 16 MHz
Voltage - Supply : 2.375V ~ 2.625V
Package / Case : 32-VFQFN Exposed Pad
Output : LVDS
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C
Number of Circuits : 1
Base Product Number : 854110A
Description : IC CLK BUF 2:10 16MHZ 32VFQFPN
Stock : In Stock
Shipping Method : LCL, AIR, FCL, Express
Payment Terms : L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Contact Now
Clock Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer IC 2:10 16 MHz 32-VFQFN Exposed Pad